Konkurs Szopek

Dzieci ze świetlicy: Zuzia Godlewska, Jaś Markowski i Michał Chim zdobyli wyróżnienie w Miejskim Konkursie Szopek, zorganizowanym przez Miasto Białystok-Prezydenta Miasta Białegostoku.  Gratulujemy :)
1

Czytaj więcej: Konkurs Szopek

Owocowy Dzień

Podczas OWOCOWEGO DNIA  w świetlicy królowało jabłko. Wszystkie dzieci angażowały się w przeróżne zabawy,eksperymenty, które wyzwalały radość, kreatywność, twórcze myślenie, zaciekawienie... Doceniliśmy też walory smakowe i odżywcze tego najpopularniejszego polskiego owocu.
 https://tiny.pl/7lmf1

Herby

Świetliczaki odkryły w herbach historię, legendy, symbole, ale również swoją fantazję i wyobraźnię. 

https://tiny.pl/7j4fk

Dzień Dobrych Wiadomości

Świetlica proponuje całoroczne obchody Dnia Dobrych Wiadomości. Niech święto to, przypadające 8 września, króluje u nas przez cały rok szkolny. Stwórzmy szkolny kalendarz dobrych myśli.  Udostępniony on będzie na parterze do wpisów dla każdego. Nie narzekajmy, a dzielmy się dobrym słowem i pozytywną energią!

Mam Talent Junior

W Szkole Podstawowej nr 20 stawiamy na radość i pasję odkrywania. Zadajemy pytania: „co zachwyca nasze dzieci?”, „co sprawia im przyjemność?”. Jeżeli talent jest szczególnym rodzajem pasji i zainteresowań, to nasza szkoła pomaga je rozpoznawać i rozwijać. Co roku organizujemy Szkolny Pokaz Talentów, podczas którego uczniowie prezentują swoje możliwości, hobby, kreatywność, różne rodzaje twórczej aktywności.
W tym roku mamy niezwykłe wydanie "Mam Talent Junior On-line". Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym nasi uczniowie dzielą się swoimi różnorodnymi pasjami!

https://youtu.be/QQhmGBwh1xg

Facebook i Instagram

Projekty i programy

program dla szkół

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci