Aktualności

Lekcje z klasą

„Profesor Szkiełko i tropiciele” to inspirująca gra, która pomogła rozwijać kompetencje społeczne uczniów klasy IIA i IIB związane z emocjami, relacjami, twórczym rozwiązywaniem problemów. Razem z przewodnikiem - Profesorem Szkiełką - dzieci odkrywały, dlaczego warto obserwować swoje emocje i nawiązywać dobre relacje z innymi ludźmi. Wciągająca fabuła gry, prowadzona w nagraniach audio przez narratora - Profesora Szkiełkę, przeniosła uczniów w baśniowy świat tropicieli emocji, relacji i kreatywności. Trwająca kilka lekcji podróż stała się niezapomnianą przygodą i nauką.

Galeria zdjęć

Opracowały: A. Bogusz i I. Stankiewicz

Facebook i Instagram

Projekty i programy

program dla szkół

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci