Aktualności

Otwórz się na życie

Otwórz się na życie

6 III 2017 roku dzieci z klasy Ia, Ib, IIb, IIIa i IIIB uczestniczyły w projekcie „Otwórz się na życie” w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Zajęcia poprowadzili uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku. Współczesny świat oferuje wiele elektronicznych urządzeń, które rozpraszają dzieci i zastępują im zabawy z rówieśnikami. We wczesnym okresie życia pojawiają się największe szanse na rozwinięcie  wyobraźni i nauczenia się twórczego myślenia przy rozwiązywaniu swoich pierwszych problemów oraz zadań szkolnych. Celem projektu było uświadomienie uczniom szkół podstawowych zagrożeń płynących z nadmiernego użytkowania komputera oraz pokazanie pomysłów na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Zajęcia składały się z dwóch części. W pierwszej prowadzący skupili się na tym, jaki wpływ mają urządzenia elektroniczne na rozwój dziecka. Później zaproponowali ich zamienniki - zajęcia artystyczne i plastyczne.

Galeria zdjęć

Opracowały: p. Aneta Bogusz i p. Iwona Stankiewicz

Facebook i Instagram

Projekty i programy

program dla szkół

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci