Aktualności

Dzień Dziecka 1-3

1 czerwca odbył się w naszej szkole piknik z okazji Dnia Dziecka ☺☺☺. Dzieci z klas I-III brały udział w różnych zabawach i konkurencjach sportowych m.in. w "Biegu Sikorskiego". Dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska z atrakcjami: malowanie twarzy, tatuaże, biżuteria z makaronu, gniotki. Dzieci sprawdziły również swoje detektywistyczne umiejętności w grze terenowej "Szukamy skarbu". Zgodnie stwierdziły, że to było wyjątkowe święto. Piknik zorganizowały pani Ewa i pani Milena. Dziękujemy za współpracę uczniom klasy VII B i nauczycielom. Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości i spełnienia marzeń 😊😊😊

Galeria zdjęć

Facebook i Instagram

Projekty i programy

program dla szkół

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci