Aktualności

Wyniki konkursu „Drzwi do lasu” – „Wiosenna muzyka lasu”

W konkursie wzięło udział 89 uczniów ze szkół: SP 12, 16, 20, 38, 47, 52 Klasy I – III I miejsce Kornelia Bielach kl. I I miejsce Aleksandra Korpacz kl. III I miejsce Wiktoria Wysocka kl. II I miejsce Laura Pietrzykowska kl. II II miejsce Marlena Nowakowska kl. II II miejsce Bianka Łukianiuk kl. II II miejsce Magdalena Sienkiewicz kl. II II miejsce Mateusz Surmasiewicz kl. I III miejsce Alicja Popko kl. II III miejsce Rozalia Andraka kl. I III miejsce Katarzyna Kalinowska kl. II Wyróżnienia: Julia Kamińska kl. III Zofia Gierejko kl. II Maciej Zalesko kl. II Amelia Stefanowicz kl. II Klasy IV – VIII I miejsce Amelia Bielach kl. VI I miejsce Blanka Rudzka kl. VIII I miejsce Lilianna Skórak kl. VI II miejsce Aleksandra Bancarewicz VII II miejsce Oliwia Kaszuba kl. VII II miejsce Marta Jarosz kl. V III miejsce Karolina Aleksiejczuk kl. V III miejsce Emilia Jarosz kl. VII III miejsce Kacper Popko kl. VII III miejsce Eryk Romaniuk kl. VII Wyróżnienia: Paulina Potocka kl. VII Natalia Turkowicz kl. VII Kacper Chomicki kl. VII Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji. O terminie odbioru nagród powiadomimy telefonicznie.

Facebook i Instagram

Projekty i programy

program dla szkół

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci