Aktualności

Szkolny ogródek

"W ten poniedziałek zadebiutował nasz szkolny ogródek. Pomysłodawczyni, Pani Milena Wawiernia, przygotowała skrzynki i zorganizowała ziemię oraz nasiona i sadzonki, natomiast Pan Kamil z firmy Ogrodowe Porządki przygotował odpowiednie podłoże. Do pomocy przyłączył się również pan Dyrektor. Wszystko po to, by klasa 1”a” mogła posadzić własne warzywa. Pozostało czekać na obfite plony i cieszyć się smakiem samodzielnie wychodowanych pomidorów, ogórków, rzodkiewek, marchewek, szczypiorku i sałaty do drugiego śniadania 😊

Galeria zdjęć

Facebook i Instagram

Projekty i programy

program dla szkół

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci