Dzień Piżamy

Dzień piżamy z SU

Środa 5 grudnia 2018 była dniem wyjątkowym i szególnie miłym. Od rana w szkole panuje ciepła, lecz wcale nie senna atmosfera. Samorząd Uczniowski ogłosił środę „Dniem Piżamy”. Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie,  z szlafroczkiem zarzuconym na plecy, ulubioną podusią lub przytulanką w ręce i w swoich domowych kapciach na stopach. Radośnie zrobiło się na widok słoników, prosiaczków, flamingów   i innych stworków. Również nauczyciele włączyli się do zabawy. Wszystkim dopisywał dobry humor. To był naprawdę wesoły i słodki dzień.

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci