Mikołajki MSU 2018

Mikołajki w naszej szkole

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajki. Każdy kto mógł, założył mikołajową czapkę lub reniferowe rogi. Od rana czekaliśmy na Mikołaja. Przybył, ale zanim wręczył nam prezenty, pytał, czy byliśmy grzeczni, umiemy liczyć, czytać, zgodnie się bawić. Towarzyszące Mikołajowi elfy cichutko szeptały, że wszystko widzą i słyszą - więc obiecaliśmy, że do 24 grudnia będziemy bardzo grzeczni! Wszyscy byliśmy zadowoleni i uśmiechnięci. Szkoda, że taki dzień w szkole jest tylko raz w roku!

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci