Walentynki 2020

WALENTYNKI 2020

Jak co roku w Walentynki bawiliśmy się wyśmienicie. W całej szkole królował kolor czerwony. Była walentynkowa poczta i konkurs na zdjęcie z fotoramki. Zapraszamy do fotorelacji.

Góra Grosza 2019

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!”

Od 25 listopada 2019 r do 2 stycznia 2020 r na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka monet w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo ,,Nasz Dom”.

Czytaj więcej: Góra Grosza 2019

Mikołajki 2019

Mikołajki z Samorządem Uczniowskim.

6 grudnia 2019 r zagościł w naszej szkole świąteczny nastrój, którego nie zepsuł nam nawet brak śniegu. W tym wyjątkowym dniu uczniowie mieli w swoim stroju coś czerwonego, czyli mikołajowego i cierpliwie czekali na pojawienie się tego niezwykłego gościa. Mikołaj dotarł do szkoły z koszem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie.
Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie minęło bardzo szybko
i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.

Dzień krawata i spódnicy

Dzień spódnicy i krawata w naszej szkole

Dzień 19 listopada 2019 roku Samorząd Uczniowski ogłosił dniem spódnicy i krawata. Udało nam się rozweselić i zmobilizować całą społeczność uczniowską do wspólnej zabawy.

IMG 3715

IMG 3716                                                                                Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Łańcuch dobra

Akcja charytatywna „Łańcuch Dobra”

4 grudnia 2019 r. SU podsumował działania wszystkich klas biorących udział w tworzeniu pięknych, kolorowych łańcuchów choinkowych. W ten sposób nasi uczniowie włączyli się do II edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Łańcuch Dobra”, która trwała w naszej szkole od 01.10.2019 – 04.12.2019 r. Akcja organizowana była przez Stowarzyszenie Pro Salute na rzecz dzieci z dysforią mięśniową. Wspólnymi siłami stworzyliśmy aż 2180 metrów łańcucha, który został przekazany do stowarzyszenia. Dziękujemy bardzo za wspaniałe działanie! Wszyscy doskonale się bawiliśmy a rywalizacja między klasami była bardzo zacięta. Najdłuższe łańcuchy wykonały.

-kl. 7a (353m)
-kl. 8b (333m)