Mikołajki 2018

Mikołajki szkolne 2018

W mikołajki nie mogło zabraknąć w naszej szkole Świętego Mikołaja! Przybył do Nas z daleka… Finowie twierdzą, że mieszka w Laponii, Duńczycy że na Grenlandii, Amerykanie wytropili go na Alasce. Ale czy to ważne skąd pochodzi? Ważne że istnieje!

Ten magiczny gość pragnął odwiedzić mury naszej szkoły.

Zaskoczeni uczniowie i grzeczni nauczyciele, zostali poczęstowani przez Mikołaja słodyczami.

Święty Mikołaju – zapraszamy za rok!

Dzień Uśmiechu

Obchody Światowego Dnia Uśmiechu

W dniu 08.10.2018 Samorząd Uczniowski włączył się w obchody Światowego Dnia Uśmiechu.

Cała społeczność szkolna doskonale się bawiła. Członkowie SU działając w myśl powiedzenia „śmiech to zdrowie” wręczyli kolorowe uśmiechnięte buźki wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszystkie klasy wykonały sobie pamiątkowe fotki, na których widać dokładnie, że człowiek uśmiechnięty to człowiek szczęśliwy.

Dzień Piżamy

Dzień piżamy z SU

Środa 5 grudnia 2018 była dniem wyjątkowym i szególnie miłym. Od rana w szkole panuje ciepła, lecz wcale nie senna atmosfera. Samorząd Uczniowski ogłosił środę „Dniem Piżamy”. Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie,  z szlafroczkiem zarzuconym na plecy, ulubioną podusią lub przytulanką w ręce i w swoich domowych kapciach na stopach. Radośnie zrobiło się na widok słoników, prosiaczków, flamingów   i innych stworków. Również nauczyciele włączyli się do zabawy. Wszystkim dopisywał dobry humor. To był naprawdę wesoły i słodki dzień.

Dzień Spódnicy

Dzień Spódnicy w naszej szkole

„Czy słyszałeś w okolicy, że jest dzisiaj Dzień Spódnicy?

Odkryj łydkę pokaż nogi, wszak to pomysł jest niedrogi.

Zastąp swą spódnica spodnie i wyglądaj dzisiaj modnie!”

W dniu 30.10.2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie obchodząc Dzień Spódnicy. Na każdego, kto założył w tym dniu spódniczkę czekała niespodzianka w postaci zwolnienia z pisania kartkówki. Wszyscy wykonali pamiątkowe zdjęcia.

SU dzień spódnicy

Dzień Dyni

Dzień Dyni z Samorządem Uczniowskim

W listopadzie w naszej szkole Samorząd Uczniowski, jak co roku zorganizował konkurs na „najfajniejszą” dynię. Uczniowie z klas 1-8 wspaniale wykonali zadanie, a ich dynie można było przez kilka dni oglądać w sali języków obcych.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Michał Charkiewicz kl. 6b

II miejsce - Klaudia Dolińska kl. 3b

III miejsce - Aleksander Gawełko kl. 1b

Wyróżnienie- Maciej Zalesko kl. 3b

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!