Dzień Wiedzy o Autyźmie

Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu

Dziś obchodzimy w naszej szkole Światowy Dzień na Temat Autyzmu.

W ramach solidarności z osobami chorymi na autyzm, nasi uczniowie ubrali się na niebiesko, włączając się tym samym w globalną akcję   „Zaświeć się na niebiesko”

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Dzień Wiosny z MSU

Dzień Wiosny

22 marca wszystkie dzieci z klas 0-III świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić radosny charakter tego dnia uczniowie przyszli ubrani w wiosenne barwy. Najbardziej „wiosenną” klasą była III b. Najpiękniejsze kapelusze zaprezentowały dziewczynki z I a. Jednak najwięcej uśmiechów otrzymał uczeń klasy I b Dariusz Dziemian, którego strój-zielona żabka wszystkich nas wprawił w doskonały humor!

Mikołajki 2018

Mikołajki szkolne 2018

W mikołajki nie mogło zabraknąć w naszej szkole Świętego Mikołaja! Przybył do Nas z daleka… Finowie twierdzą, że mieszka w Laponii, Duńczycy że na Grenlandii, Amerykanie wytropili go na Alasce. Ale czy to ważne skąd pochodzi? Ważne że istnieje!

Ten magiczny gość pragnął odwiedzić mury naszej szkoły.

Zaskoczeni uczniowie i grzeczni nauczyciele, zostali poczęstowani przez Mikołaja słodyczami.

Święty Mikołaju – zapraszamy za rok!

Dzień Uśmiechu

Obchody Światowego Dnia Uśmiechu

W dniu 08.10.2018 Samorząd Uczniowski włączył się w obchody Światowego Dnia Uśmiechu.

Cała społeczność szkolna doskonale się bawiła. Członkowie SU działając w myśl powiedzenia „śmiech to zdrowie” wręczyli kolorowe uśmiechnięte buźki wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszystkie klasy wykonały sobie pamiątkowe fotki, na których widać dokładnie, że człowiek uśmiechnięty to człowiek szczęśliwy.

Dzień Piżamy

Dzień piżamy z SU

Środa 5 grudnia 2018 była dniem wyjątkowym i szególnie miłym. Od rana w szkole panuje ciepła, lecz wcale nie senna atmosfera. Samorząd Uczniowski ogłosił środę „Dniem Piżamy”. Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie,  z szlafroczkiem zarzuconym na plecy, ulubioną podusią lub przytulanką w ręce i w swoich domowych kapciach na stopach. Radośnie zrobiło się na widok słoników, prosiaczków, flamingów   i innych stworków. Również nauczyciele włączyli się do zabawy. Wszystkim dopisywał dobry humor. To był naprawdę wesoły i słodki dzień.

8btcd rdza logo

NPRCa