Wirtualna tablica

Biblioteka szkolna zaprasza do korzystania z naszej nowej TABLICY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ SP 20 wykonanej w Padlet.

Padlet jest wirtualną tablicą, na której będziemy Wam zamieszczać nasze propozycje działań do wykorzystania w czasie nauki zdalnej. Znajdziecie tam przydatne linki do audiobooków, ciekawych projektów i wydarzeń, informacje o konkursach i zdjęcia.

Życzymy udanej nauki i zabawy

Iwona Kulasza i Urszula - Korol Nepelska

#bibliotekaszkolna#promocja czytelnictwa

Rozpoczynamy swiętowanie!

Przez cały październik zapraszamy do udziału w proponowanych akcjach bibliotecznych. Szczegóły będą pojawiać się na bieżąco na stronie szkoły (w zakładce biblioteka) oraz na fb.

a3290550291df333cc4f0e99ced9bbe1

Facebook i Instagram