Nauczyciel na Medal

NAUCZYCIEL NA MEDAL

W sobotę, 9 grudnia 2017r. podczas uroczystej gali zakończono akcję Kuriera Porannego „Nauczyciel na medal”. Wręczono nagrody dla najlepszych nauczycieli z Podlasia, którzy na co dzień zajmują się nauczaniem i wychowywaniem dzieci i młodzieży. Akcja "Nauczyciel na Medal" odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego. Katarzyna Witkowska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z naszej szkoły została laureatką I miejsca w kategorii Nauczyciel klas I-III: „Dowody sympatii odbieram codziennie. A praca z młodymi ludźmi, nie pozwala nam się tak szybko zestarzeć”.

Czytaj więcej: Nauczyciel na Medal

Belfer Roku 2015

BELFER ROKU 2015

11167489 10204303763330334 1695958554 o

Barbara Ziembińska – nauczycielka przyrody i biologii naszej szkoły – 20 kwietnia 2015r. zajęła II miejsce w Plebiscycie Kuriera Porannego Belfer Roku 2015. Wyrazy uznania za zdobycie tytułu przekazał Podlaski Kurator Oświaty - Jerzy Kiszkiel.

Czytaj więcej: Belfer Roku 2015

Medal Diligentiae

DSF0202

Medal „Diligentiae – za pilność

Medal Diligentiae ustanowiony został w 1767 roku przez króla Stanisława Augusta, nadawany wychowankom Korpusu Kadetów w Warszawie (Akademii Szlacheckiego Korpusu Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej) jako zaszczytne wyróżnienie za pilność w nauce.

Czytaj więcej: Medal Diligentiae