Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka w klasach pierwszych

W I semestrze w roku szkolnym 2019/20 w klasie I a i I b dzieci realizowały program „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Uczniowie przypomnieli zasady ruchu drogowego, numery alarmowe, bezpieczne zachowania w domu, samochodzie i w szkole. Podczas jednych zajęć dzieci nauczyły się udzielać pierwszej pomocy i układać poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. W klasie I a tę lekcję poprowadził tata Wojtka Komarnickiego – pan Bernard Komarnicki, który jest lekarzem. Na zakończenie uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim internetowym teście „Akademia Bezpiecznego Puchatka”

Galeria zdjęć

                                               Opracowały: p. Aneta Bogusz i p. Iwona Stankiewicz

Facebook i Instagram

Projekty i programy

sbp logo 2
logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci