Wycieczka w Bieszczady

Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady!

Kto z nas nie słyszał tego powiedzenia? Klasy 5b i 3a postanowiły wprowadzić je w życie, udając się na czterodniową wycieczkę do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. W drodze do Soliny, miejsca docelowego wyprawy, odwiedzili zamek Krasiczyn. Kolejne dni spędzili z przewodnikiem górskim panem Mateuszem, który zabrał ich na Koziniec, Połoninę Wetlińską, zapory w Polańczyku i Solinie, pokazał zabytkową cerkiew bojkowską. I choć wędrówka nie była lekka i łatwa, widoki wynagradzały wszystkie trudy. W drodze powrotnej udało się zwiedzić przepiękny pałac w Łańcucie, w którym znajdują się także pamiątki związane z białostockim rodem Branickich.

Czy warto rzucić wszystko i jechać w Bieszczady? Oj, tak!!!

Galeria zdjęć

E. Akacka, A. Fronc, K. Henkiel

Facebook i Instagram

Projekty i programy


logoduze

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci