Festiwal Nauki i Sztuki

XVI Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

7 czerwca uczniowie klasy IIB uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Wyższej Szkole Ekonomicznej „Każdy może uratować życie”. Celem warsztatów było oswojenie dzieci z ideą pomagania oraz nabycie praktycznych umiejętności na temat tego jak należy zachować się w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia oraz jakie czynności należy podjąć udzielając pomocy poszkodowanym z różnymi urazami.

8 czerwca dzieci z klasy IIA uczestniczyły w XVI Festiwalu Nauki i Sztuki. Byliśmy na zajęciach decoupagu w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej. Uczniowie nauczyli się techniki decoupagu wykonując podstawki pod kubeczki, które zabrali do domu. Oprócz wykonanej pracy otrzymaliśmy też prezenty

Opracowały: A. Bogusz, I. Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci