Pokaz Talentów 2018

Szkolny Pokaz Talentów

Tradycją naszej szkoły stał się wiosenny Pokaz Talentów, który w tym roku odbył się 11 kwietnia. Uczniowie klas IV – VII SP oraz II, III PG prezentowali różnorakie umiejętności: taniec, śpiew, gra na instrumentach i pokazy akrobatyczne. Jury w składzie: Eliza Kurzawa – Kaleniuk, Kinga Wysocka oraz Jerzy Kamiński byli pod wrażeniem wszystkich występów. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i symboliczną nagrodę natomiast szczególne wyróżnienie oraz bon prezentowy otrzymała Magdalena Cylwik z kl. VIA za porywającą interpretację piosenki kabaretowej pt. ,,Dałem Ci basen pełen fok”.

W przerwie pokazu uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl pt. ,,Szuflada” przygotowany przez Koło Przyjaciół Biblioteki pod kierunkiem Urszuli Korol – Nepelskiej.

Wszystkim wykonawcom bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorzy: Katarzyna Niedzielska

Iwona Kulasza