Apel wielkanocny

Apel wielkanocny

28 marca 2018 w naszej szkole odbył się Apel Wielkanocny, który przygotowała klasa VI A pod kierunkiem p. Elżbiety Sienkiewicz i p. Iwony Andruszkiewicz. Tematem przesłania były życiowe wybory młodego człowieka. Każdy z nas stoi przed dylematem wyboru różnorodnych propozycji, jakie oferuje nam świat. Młodzież poprzez swój przekaz artystyczny w przystępnej formie zaproponowała swoim kolegom możliwość wyboru Dobra w każdej sytuacji życia. Tytuł Apelu- Przez Krzyż do Zmartwychwstania. Moje życiowe Wybory. Na zakończenie występu artystycznego Pani Wicedyrektor Eliza Kurzawa życzyła wszystkim Wesołych i Rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci