Dzień Kobiet z MSU

Mały Samorząd Uczniowski uczy się samorządności. Stara się pamiętać o tradycjach i świętach. W Tłusty czwartek pamiętał o przysłowiowym pączku. Poczęstował każdego nauczyciela, Panią pedagog oraz Dyrekcję „pączusiem” tak małym jak ona sam. Panowie z MSU pamiętali też o Dniu Kobiet. Z tej okazji każdej Pani w szkole wraz z życzeniami wręczyli symboliczny słodki kwiatek.

Zdjęcia z Dnia Kobiet

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci