Wakacje 2016

wakacje 

 

  Wakacje, wakacje …..

24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W tym roku po raz pierwszy pani dyrektor wręczyła najbardziej pracowitym uczniom z klasy III a i III b Nagrody Dyrektora Szkoły. Z klasy III a taką nagrodę otrzymały dzieci: Wiktoria Dudaryk, Mateusz Dworakowski, Ola Grygoruk, Julcia Iwaniuk, Natalka Kubajewska, Sylwia Staniszewska, Ala Zimnoch, Madzia Żdanuk i Adaś Żebrowski. Z klasy III b były to dzieci: Julcia Burzyńska, Gabryś Remża, Zuzia Szałaj i Wojtuś Zalesko. Dzieci z klasy III a przedstawiły uczniom klas 0 – III część artystyczną. Przypomnieliśmy zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas letniego wypoczynku, recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy wakacyjne piosenki. Nasz występ uświetnił Michał Lewkowski grą na keyboardzie. Czas na letnie przygody ….

                                                           Galeria zdjęć                                                 

Opracowała:

                                                                                                          mgr Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci