Wakacje 2016

wakacje

Wakacje, wakacje …..

24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W tym roku po raz pierwszy pani dyrektor wręczyła najbardziej pracowitym uczniom z klasy III a i III b Nagrody Dyrektora Szkoły. Z klasy III a taką nagrodę otrzymały dzieci: Wiktoria Dudaryk, Mateusz Dworakowski, Ola Grygoruk, Julcia Iwaniuk, Natalka Kubajewska, Sylwia Staniszewska, Ala Zimnoch, Madzia Żdanuk i Adaś Żebrowski. Z klasy III b były to dzieci: Julcia Burzyńska, Gabryś Remża, Zuzia Szałaj i Wojtuś Zalesko. Dzieci z klasy III a przedstawiły uczniom klas 0 – III część artystyczną. Przypomnieliśmy zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas letniego wypoczynku, recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy wakacyjne piosenki. Nasz występ uświetnił Michał Lewkowski grą na keyboardzie. Czas na letnie przygody ….

Opracowała:

mgr Iwona Stankiewicz