Wycieczka do Augustowa

Wycieczka do Augustowa

8 czerwca uczniowie  z klasy IV a i IV b wybrali się na wycieczkę do Augustowa. Głównym punktem programu było pływanie gondolami. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od pływania po Kanale Augustowskim, rzece Nettcie, jeziorze Necko i Rospuda. Dzieci poznały zasadę działania śluzy wodnej zbudowanej na kanale Augustowskim. Pływanie na gondolach umilały nam opowieści naszego pana  Kapitana. Płynęliśmy również najkrótszą, żeglowną rzeką w Europie - Klonownicą. Liczy ona jedynie 800 metrów długości i z tego względu jest wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Dalszą część naszej wycieczki spędziliśmy na obozowisku „Goła Zośka”. Było mnóstwo zabaw integracyjnych i oczywiście ognisko z kiełbaskami. Pogoda nam dopisała w związku z czym mogliśmy w ramach ochłody pochlapać się w jeziorze. Do domu wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni.

Galeria zdjęć

Katarzyna Niedzielska

Elżbieta Sienkiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci