Piknik sportowy

Familijny Piknik Sportowo – Rekreacyjny

1 czerwca uczniowie wraz z rodzicami mogli miło spędzić czas podczas Familijnego Pikniku. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji i konkurencji sportowych. Można było między innymi skorzystać z porad fryzjerskich, zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi. Wiele osób z  zaangażowaniem wzięło udział w pokazie ratownictwa medycznego. Wielkim zainteresowaniem cieszył się kolejny już Bieg im. Sikorskiego. Najmłodsi uczniowie mogli spróbować swoich sił podczas „Olimpijki szkolnej”. Starsi zmierzyli się w rzutach do kosza, w skokach przez linę, w „kręciołku” oraz w przeciąganiu liny. Najwięcej emocji wzbudził jednak mecz w piłkę nożną Uczniowie kontra Rodzice i turniej piłkarski klas gimnazjalnych oraz reprezentacji klas IV,V przeciwko klasie VI. To był świetnie spędzony dzień… 

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci