Wycieczka do Białowieży

bialowieza 

 

Spotkanie z żubrem

3 czerwca dzieci z klasy III a i III b były na wycieczce w Białowieży. Naszą wizytę rozpoczęliśmy od zwiedzenia Muzeum Przyrodniczo – Leśnego. Z wysokości 4 piętra, z wieży widokowej, mogliśmy podziwić panoramę parku. Następnie przeszliśmy szlakiem dydaktycznym przez fragment Puszczy Białowieskiej. Odbyliśmy też spacer po Rezerwacie Pokazowym Żubrów i Tarpanów, gdzie podziwialiśmy przeróżne zwierzęta. Po przepysznym obiedzie mieliśmy okazję przejechać się Białowieskim Expressem i usłyszeć wiele ciekawostek na temat Białowieży i okolic. Na zakończenie kupiliśmy pamiątki i zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

Galeria zdjęć

                                                           Opracowały: p. Aneta Bogusz i p. Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci