Dzień Rodziny

Spotkanie integracyjne w klasie I b

     2 czerwca dzieci wraz ze swoimi bliskimi świętowały Dzień Rodziny. Już od dłuższego czasu przygotowywały się do tego święta. Z wielkim zapałem uczyły się piosenek i wierszy, przygotowywały laurki i niespodzianki dla rodziców. Gdy nadszedł ten dzień, wszystko było zapięte na ostatni guzik- pięknie udekorowana klasa, stół zastawiony smakołykami i odświętnie ubrane dzieci. Na to spotkanie stawili się wszyscy rodzice, nie zabrakło też rodzeństwa, a nawet odwiedziła nas jedna babcia. Wszyscy z wielkim wzruszeniem obejrzeli występ artystyczny, a potem podziwiali wirtualne laurki przygotowane przez dzieci na zajęciach komputerowych. Gwoździem spotkania okazała się galeria portretów mam namalowanych przez dzieci. Portrety były tak realistyczne, że większość matek nie miała problemów z rozpoznaniem swojej podobizny. Rodzice wspólnie z dziećmi wykonali drzewko szczęścia, które codziennie będzie im przypominało bliskich i ich miłość do nich. Na zakończenie spotkania, wzmocnieni słodkim poczęstunkiem, obejrzeli pokaz zdjęć z najważniejszych wydarzeń i dnia codziennego klasy Ib

Galeria zdjęć

Opracował: Joanna Jemielianiuk

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci