Aerobik 2016

12 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr14 w Białymstoku odbyły się XVI Podlaskie Mistrzostwa Aerobiku Sportowego. Nasza szkoła była organizatorem tych zawodów razem z SPnr14 i Kolegium Sędziów Aerobiku. Łącznie w zawodach uczestniczyło 59 zawodniczek ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z naszego województwa.

Dziewczęta przyjechały ze szkół w Białymstoku, Augustowie, Hajnówce czy Brańsku. Prezentowały swoje umiejętności w dwóch kategoriach zespołowej i indywidualnej. Mistrzyniami Podlasia zostały uczennice z SPnr4 w Białymstoku. Zawody były okazją do wymiany doświadczeń pasjonatów aerobiku sportowego oraz wspaniałym widowiskiem artystycznym.

DSCF4420

DSCF4423

DSCF4429

                                                               Opracowała Alicja Wolosewicz-Wysocka

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci