Aerobik 2016

12 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr14 w Białymstoku odbyły się XVI Podlaskie Mistrzostwa Aerobiku Sportowego. Nasza szkoła była organizatorem tych zawodów razem z SPnr14 i Kolegium Sędziów Aerobiku. Łącznie w zawodach uczestniczyło 59 zawodniczek ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z naszego województwa.

Dziewczęta przyjechały ze szkół w Białymstoku, Augustowie, Hajnówce czy Brańsku. Prezentowały swoje umiejętności w dwóch kategoriach zespołowej i indywidualnej. Mistrzyniami Podlasia zostały uczennice z SPnr4 w Białymstoku. Zawody były okazją do wymiany doświadczeń pasjonatów aerobiku sportowego oraz wspaniałym widowiskiem artystycznym.

Opracowała Alicja Wolosewicz-Wysocka