3 Maja 2016

Vivat maj, trzeci maj”

Z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Młodzież szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z opiekunem Anną Pełszyk przedstawiła w montażu słowno-muzycznym ten niezwykły moment z dziejów Polski, moment uchwalenia – pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji . Uczniowie wykazali się nie tylko talentami wokalnymi, recytatorskimi ale również muzycznymi.

Galeria zdjęć

                                                                                     Opracowała Anna Pełszyk

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci