Z wizytą w Jednostce Straży Pożarnej

     21 kwietnia 2016 roku dzieci z klasy III a i III b zwiedzały Jednostkę Straży Pożarnej w Łapach. Strażacy pokazali nam w jaki sposób dawniej gaszono pożary, jak szybko zjechać po rurze, gdy w nocy jest wezwanie do pożaru, z czego składa się strój strażaka. Zobaczyliśmy też pokoje, w których strażacy śpią i kuchnię, w której przygotowują posiłki lub Wigilię. Dzieci miały dużo radości podczas lania wody z węża strażackiego. Największe jednak zainteresowanie wzbudziła dymowa komora. Podczas naszej wycieczki nie zabrakło gier i konkursów przygotowanych przez gospodarzy obiektu. Na zakończenie zjedliśmy kiełbaski z grilla. Piękne zdjęcia mamy dzięki uprzejmości p. Anety Lewkowskiej – mamy Michałka i p. Elżbiety Zalesko – mamy Wojtusia. To spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci.

Galeria zdjęć

                                                           Opracowały: p. Aneta Bogusz

p. Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci