W przyjaźni siła

W  przyjaźni  siła

Dnia 13.04.2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały swoje talenty, zdolności, umiejętności w montażu słowno-muzycznym pt. „W przyjaźni siła”. Należy zaznaczyć, że mali artyści przyszli do naszej szkoły w większości jako 5-latki i także dla większości z nich był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością, na którą składali się uczniowie klas I – III, nauczyciele, rodzice.

Z w/w występem uczniowie następnego dnia udali się do zaprzyjaźnionego Przedszkola Samorządowego nr 20 w Białymstoku, gdzie zostali nagrodzeni wielkimi owacjami i drobnymi słodkościami.

Myślę, iż dzięki możliwości udziału wszystkich uczniów we wspomnianym montażu, dzieci udowodniły, że każdy ma jakiś talent, trzeba go tylko odkryć, rozwijać, prezentować.

Także podkreśliły, iż przyjaźń (temat występu) jest wartością uniwersalną, którą należy cenić i pielęgnować.

opracowała:  Jolanta Bielawska