Pokaz Talentów 2016

Szkolny Pokaz Talentów 2016

Po raz kolejny w naszej szkole z okazji pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski SP 20 i PG 30 wraz z opiekunami Katarzyną Niedzielską i Edytą Skowrońską-Nowicką zorganizował „Pokaz Talentów”.

Ten wyjątkowy dla uczniów dzień uświetnił występ pary tanecznej z klubu tańca towarzyskiego Kadryl, Justyna & Gracjan. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie byli pod wrażeniem wspaniałego występu Gabrieli Topczewskiej i Michała Filima. Po tak ciekawym rozpoczęciu uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować swoje talenty i uzdolnienia. Zabawa, jak co roku, była wyśmienita. Jury w składzie: pani wicedyrektor Eliza Kurzawa-Kaleniuk, pani Anna Pełszyk i Patrycja Nienart, po burzliwej dyskusji ogłosiło werdykt. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i symboliczne nagrody.

I miejsce zdobył Szymon Zalewski z klasy IV a

II miejsce- Zuzanna Chomicka, Oliwia Olechnowicz, Julia Prokopczyk, Maciej Radzajewski z klasy IV a oraz Julia Staniszewska i Maciej Piotrowski z klasy Va

III miejsce- Nikola Stepaniuk, Julia Tarasiuk z klasy IV b oraz Agnieszka Monach z klasy Va

Wszystkim wykonawcom bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok!