Wielkanoc w IB

wielkanocw1b  Wielkanoc

     Dnia 23 marca dzieci z klasy IB zaprosiły panią dyrektor Elżbietę Dziemiańczuk, panią wicedyrektor Elizę Kurzawę - Kaleniuk, nauczycieli i dzieci z klas 0-III na apel wielkanocny.

Poprzez wiersze i piosenki przypomniały wszystkim uczniom zwyczaje wielkanocne takie jak: święcenie palm i pokarmów, kolorowanie pisanek, czy śmigus-dyngus. Wspólnie nakryły i zastawiły świąteczny stół, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw wielkanocnych: wędliny, chleba, jajek, babki i mazurka. Stół ozdabiał wielkanocny baranek, zielony owies i wiosenne kwiaty. Prezentację wzbogacał pokaz multimedialny współgrający z piosenkami i wierszami prezentowanymi przez dzieci.

Galeria zdjęć 

Opracowała: Joanna Jemielianiuk

 

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci