Lekcja plastyki IIIa

Zajęcia plastyczne w kl. III a

       23 III 2016 roku w klasie III a odbyły się zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Judytę Izdebską – właścicielkę firmy „Nieulotne chwile”. To już drugie zajęcia w tym roku z panią Judytą. Tym razem dzieci wykonały pocztówki wielkanocne z przeróżnych materiałów. Praca szła bardzo sprawnie, ponieważ uczniowie mieli już doświadczenie. Z pewnością takie kartki wielkanocne będą miłym dodatkiem podczas zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Galeria zdjęć

Opracowała: Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci