Mali zwiadowcy

Mali zwiadowcy

Po czym poznać czołgistę, jak odróżnić artylerzystę od piechura? Czym zajmował się żołnierz służący w łączności, a kim był ułan. Na zajęciach w Muzeum Wojska dzieci z klasy IIIB dowiedziały się jakie wyzwania stoją przed żołnierzami poszczególnych formacji oraz zobaczyły ciekawe eksponaty. Wybrały się na pełną przygód wyprawę po muzealnych ekspozycjach, odkryły skarby znajdujące się w starej wojskowej skrzyni. Na koniec ułożyły tematyczne puzzle.

Galeria zdjęć

Opracowała: Aneta Bogusz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci