Dzień Małych Kobietek i Chłopaków w 3a

Dzień Małych Kobietek i Chłopaków w III a

            8 marca chłopcy z klasy III a byli przygotowani na Święto Kobiet. Złożyli każdej dziewczynce piękne życzenia, wręczyli kolorowe prymulki i kolorowe naklejki. Dziewczynki poczuły się naprawdę jak kobiety.

            10 marca dziewczynki z naszej klasy nie zapomniały o święcie mężczyzn. Każdy chłopiec otrzymał wspaniałe życzenia, skarbonkę i kolorowe naklejki. Te miłe wspomnienia będą zasługą dwóch dobrych duchów naszej klasy: pani Agnieszki Bieleckiej – mamy Szymonka i pani Anety Lewkowskiej – mamy Michałka.

Galeria zdjęć

                                                                                                          Opracowała:

Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci