Rocznica Chrztu Polski

Wyjście z okazji rocznicy Chrztu Polski

W związku z 1050 rocznicą Chrztu Polski klasy Va i VIa pojechały do Katedry z p. Iwoną Andruszkiewicz i p. Małgorzatą Weber, żeby odnowić swoje przyrzeczenia chrzcielne. Wiele osób przystąpiło do sakramentu Pokuty i Pojednania, po czym wszyscy uroczyście przeszli przez Bramę Miłosierdzia, aby uzyskać odpust zupełny. Zakończeniem naszej uczty duchowej była uczta dla ciała – gofry z bitą śmietaną.

Zdjęcia z wyjścia

Małgorzata Weber

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci