Zdrowe śniadanie w Ib

Zdrowe śniadanie w I b

     Dnia 12 lutego  w ramach programu „Śniadanie daje moc” pod kierunkiem naszej wychowawczyni zorganizowaliśmy akcję pod hasłem – ZDROWE ŚNIADANIE. Na wcześniejszych zajęciach  dowiedzieliśmy  się, że dzięki niemu dzieci mają energię do nauki i zabawy przez cały dzień. Gazetka szkolna przygotowana na korytarzu szkolnym przekazała nam ważne wiadomości z zakresu 12 zasad zdrowego odżywiania.

 

Uzbrojeni w niezbędną wiedzę i potrzebne produkty, mogliśmy zabrać się do pracy- ale-stop „ myj ręce zawsze przed jedzeniem”. Na szczęście nasza pani przypomniała nam o tej ważnej zasadzie, więc przed przystąpieniem do pracy dokładnie umyliśmy ręce. Potem z zapałem smarowaliśmy kromki chleba, fantazyjnie układaliśmy na nich wędlinę i ser. Całość dopełniały kolorowe i zdrowe warzywa. Tak przygotowane kanapki zjedliśmy z wielkim smakiem. Nie ma to jak własnoręcznie przygotowany posiłek- byliśmy z siebie bardzo dumni.

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci