Bawimy się z Lego

Uczymy, budujemy i bawimy się z ……. LEGO

            W dniach 17–19 lutego 2016 roku dzieci w wieku 5–12 lat w naszej szkole miały okazję uczestniczyć w lekcji pokazowej Bricks 4 Kidz (www.bricks4kidz.com.pl). Unikalne zajęcia zostały poprowadzone z wykorzystaniem klocków lego. Była to świetna sposobność, aby wprowadzić dzieci w świat inżynierii i architektury. Wzrost wiedzy poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli pobudził w dzieciach ciekawość otaczającego świata. Dzieci budowały modele i wprowadzały je w ruch, co dodatkowo pobudziło ich kreatywność i zaangażowanie. Z pewnością była to niezapomniana lekcja …..

Galeria zdjęć

                                                                                                          Opracowały:

                                                                                   p. Aneta Bogusz i p. Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci