Bawimy się z Lego

Uczymy, budujemy i bawimy się z ……. LEGO

W dniach 17–19 lutego 2016 roku dzieci w wieku 5–12 lat w naszej szkole miały okazję uczestniczyć w lekcji pokazowej Bricks 4 Kidz (www.bricks4kidz.com.pl). Unikalne zajęcia zostały poprowadzone z wykorzystaniem klocków lego. Była to świetna sposobność, aby wprowadzić dzieci w świat inżynierii i architektury. Wzrost wiedzy poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli pobudził w dzieciach ciekawość otaczającego świata. Dzieci budowały modele i wprowadzały je w ruch, co dodatkowo pobudziło ich kreatywność i zaangażowanie. Z pewnością była to niezapomniana lekcja …..

Opracowały:

p. Aneta Bogusz i p. Iwona Stankiewicz