Wigilia 2015

         Dn. 22 grudnia 2015r. w naszej szkole odbyły się Jasełka, przygotowane przez kl. IIA PG pt:„Bóg się rodzi, Moc truchleje” pod kierunkiem p. I. Andruszkiewicz i p. K. Henkiel. Teksty pochodziły z księgi proroka Jeremiasza, Izajasza i Micheasza. Oprawę muzyczną wspomagały panie H. Szymaniuk i A. Pełszyk. Po części artystycznej p. Dyrektor Elżbieta Dziemiańczuk złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia świąteczne i noworoczne. Dzień wcześniej, 21 grudnia, odbyła się Wigilia dla pracowników szkoły.

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci