Choinka noworoczna 2016

Choinka noworoczna w klasach I – III

8 stycznia 2016 roku dzieci z klas I – III uczestniczyły we wspaniałej zabawie zorganizowanej w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku pt. „Zimowa olimpiada Mistrzów”. Dzieci wspólnie bawiły się przy muzycznych przebojach oraz  brały udział w różnych konkursach sportowych i zabawach z nagrodami. Mogły też podziwiać występy magika. Aby troszkę odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy zaproszono nas na słodki poczęstunek. Na koniec pojawił się długo oczekiwany gość – Mikołaj, który obdarował wszystkich prezentami…

Galeria zdjęć

                                               Opracowały: p. A. Bogusz, p. I. Stankiewicz, p. K. Witkowska

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci