Doradztwo zawodowe

Oferta

Zespołu Szkół Technicznych im. gen. W. Andersa w Białymstoku

w ramach doradztwa zawodowego w PG 30

     W grudniu na terenie naszej szkoły odbyły się warsztaty zorganizowane przez nauczycieli i uczniów Zespół Szkół Technicznych im. gen. W. Andersa w Białymstoku. W warsztatach brali udział nauczyciele i uczniowie klasy III a Publicznego Gimnazjum nr 30w Białymstoku. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z ofertą Zespół Szkół Technicznych; brali czynny udział w warsztatach wykonując piórniki z drewna oraz poznali tajniki pracy kelnera.

IMG 4821

IMG 4830

IMG 4841

IMG 4850

Opracowanie: E. Beśka oraz B.Ziembińska

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci