Warsztaty w operze

     16 grudnia 2015 r. uczniowie klasy IV B wraz z wychowawczynią K. Niedzielską, uczestniczyli w  warsztatach o operze - nowym cyklu edukacyjnym, podczas którego edukatorzy w ciekawy i przystępny sposób przybliżyli uczestnikom tajemnice operowej „kuchni”. Podczas spotkania uczniowie  dowiedzieli się np. kim jest i czym zajmuje się garderobiana czy inspicjent, jak powstaje spektakl, czy naprawdę nocą po operowych korytarzach przechadza się duch opery? Po części teoretycznej uczniowie podzieleni na grupy pod okiem specjalisty, zaprojektowali i wykonali kobiecy i męski kostium operowy. Po udanych warsztatach dzieciaki w cudownych nastrojach wróciły do szkoły.

IMG 0830

IMG 0833

Opracowała:K.Niedzielska

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci