Lekcja inaczej

Lekcja inaczej w klasie III a

            18 XII 2015 roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia do naszej klasy zaprosiliśmy panią Judytę Izdebską właścicielkę firmy „Nieulotne chwile”, która zajmuje się wykonywaniem zaproszeń i pocztówek na różne okazje. Pani Judyta przeprowadziła zajęcia z dziećmi, podczas których wykonywaliśmy bożonarodzeniowe pocztówki. Korzystaliśmy z przeróżnych materiałów, dzięki czemu nasze kartki świąteczne były niezwykle oryginalne. To była ciekawa lekcja, z pewnością ją jeszcze powtórzymy.

Galeria zdjęć

                                                                                              Opracowała: Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci