Dzieciaki-Sadzeniaki

dzieciakisadzeniaki

9 grudnia dzieci z klasy IB wybrały się na zajęcia warsztatowe pt. „Dzieciaki-Sadzeniaki” do sklepu Leroy Merlin. Wzięliśmy udział w zajęciach z zakresu edukacji przyrodniczej. Duże wrażenie zrobił na nas dział ogrodniczy, gdzie poznaliśmy warunki życia roślin, ich rodzaje, i sposoby pielęgnacji. Zwiedziliśmy również pozostałe działy sklepu. W sali konferencyjnej obejrzeliśmy prezentację związaną z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, a potem samodzielnie tworzyliśmy świąteczne stroiki. To była świetna zabawa. Każde dziecko zabrało swój stroik do domu. Spotkaliśmy się też z Świętym Mikołajem, który obdarował dzieci czekoladowymi przysmakami i wręczył dyplom młodego ogrodnika.

Galeria zdjęć

   Opracowała: Joanna Jemielianiuk

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci