Mikołajki w klasie 3a

Mikołajki w klasie III a

            7 XII 2015 roku dzieci z klasy III a przyszły do szkoły ubrane na czerwono, na głowach miały mikołajkowe czapeczki, spodziewaliśmy się bowiem wizyty Świętego Mikołaja. Jak się okazało Mikołaj miał tyle pracy, że w naszej szkole był wcześniej, a prezenty zostawił spotkanym po drodze dwóm mamom uczniów z naszej klasy: p. Agnieszce Bieleckiej – mamie Szymona i p. Anecie Lewkowskiej – mamie Michała. Panie przyniosły do klasy ogromny wór prezentów. Każde dziecko zostało obdarowane, nawet nikt nie dostał rózgi. Do zobaczenia Mikołaju za rok ……

Galeria zdjęć

                                                                                   Opracowała: Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci