Spotkanie z Mikołajem

 

 Spotkanie z Mikołajem

spotkanie z mikołajem 

Tuż przed imieninami Mikołaja naszą klasę I B odwiedził najprawdziwszy Święty Mikołaj. To, że jest prawdziwy poznaliśmy po jego wyglądzie: stroju i słusznej tuszy, a także po wielkim worku z prezentami. Zanim upragnione upominki trafiły do naszych rąk, musieliśmy odpowiadać na pytania: czy byliśmy grzeczni?, czy się dobrze uczymy?, czy odrabiamy lekcje? Ponieważ jesteśmy dobrze wychowani, więc nie zaprzeczaliśmy. Na szczęście nasza pani potwierdziła nasze słowa. Spotkanie z Mikołajem zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem znanych kolęd. Na pożegnanie Święty Mikołaj obiecał, że jeszcze się spotkamy na Noworocznej Zabawie Choinkowej. Święty Mikołaju- dziękujemy i czekamy na kolejną wizytę.

Galeria zdjęć

Opracowała: Joanna Jemielianiuk

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci