Niecodzienne spotkanie

Niecodzienne spotkanie

     Dnia 9 listopada naszą szkołę odwiedził niezwykły gość – nauczyciel języka portugalskiego i angielskiego, pan Jonas Almeida de Andrade z portugalskiej wyspy Madera. Wyspa leży ponad 5000 kilometrów od Polski! Pan Andrade spotkał się uczniami klas I-III gimnazjum. Zaprezentował im swoją niezwykłą wyspę, a także opowiedział o jej związkach z historią Polski. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nas odwiedzi.

DSC07624

DSC07628

DSC07632

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci