Wspieramy schronisko 2015

 wspieramyschronisko  

Ratując jednego psa, nie zmieniamy świata…

 ale świat zmieni się dla tego jednego psa

Wspieramy Schronisko dla Zwierząt

            25 listopada 2015r. uczniowie Koła Przyjaciół Zwierząt i klasyIa odwiedzili Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku. Nie była to tylko wycieczka, podczas której oprowadzał nas przewodnik, ale przede wszystkim uwieńczenie III już edycji ogólnoszkolnej akcji charytatywnej na rzecz wspomnianego schroniska. Koordynatorem akcji była J. Bielawska prowadząca Koło Przyjaciół Zwierząt, we współpracy z H. Klukowską i K. Kuźmicką-Szeremeta uczących w klasach oddziału przedszkolnego i klasy Ia.

W tym roku zbiórka karmy, tkanin pluszowych, koców i ręczników spotkała się z dużym odzewem wśród uczniów klas młodszych. Ogromne podziękowania należą się wychowawcom, uczniom i rodzicom klas: oddziału przedszkolnego, kl. Ia,  kl. Ib,  kl. IIb  i  kl. IIIb. To oni wykazali się wrażliwością serca i hojnością, na rzecz potrzebujących zwierzaków, szczególnie przed zbliżającą się zimą. Serdecznie dziękujemy.

Galeria zdjęć

Opracowała: Jolanta Bielawska

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci