Wspieramy schronisko 2015

wspieramyschronisko

Ratując jednego psa, nie zmieniamy świata…

ale świat zmieni się dla tego jednego psa

Wspieramy Schronisko dla Zwierząt

25 listopada 2015r. uczniowie Koła Przyjaciół Zwierząt i klasyIa odwiedzili Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku. Nie była to tylko wycieczka, podczas której oprowadzał nas przewodnik, ale przede wszystkim uwieńczenie III już edycji ogólnoszkolnej akcji charytatywnej na rzecz wspomnianego schroniska. Koordynatorem akcji była J. Bielawska prowadząca Koło Przyjaciół Zwierząt, we współpracy z H. Klukowską i K. Kuźmicką-Szeremeta uczących w klasach oddziału przedszkolnego i klasy Ia.

W tym roku zbiórka karmy, tkanin pluszowych, koców i ręczników spotkała się z dużym odzewem wśród uczniów klas młodszych. Ogromne podziękowania należą się wychowawcom, uczniom i rodzicom klas: oddziału przedszkolnego, kl. Ia,  kl. Ib,  kl. IIb  i  kl. IIIb. To oni wykazali się wrażliwością serca i hojnością, na rzecz potrzebujących zwierzaków, szczególnie przed zbliżającą się zimą. Serdecznie dziękujemy.

Opracowała: Jolanta Bielawska