Lekcja ekologiczna w klasach I – III SP 20

     26 XI 2015 roku w klasach edukacji wczesnoszkolnej odbyły się lekcje pt. „Segreguję i ograniczam ilość produkowanych odpadów” prowadzonych przez pracowników PUHP „Lech”. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się w jaki sposób chronić przyrodę, jak segregować śmieci w naszym mieście, zrozumiały też sens używania ekologicznych opakowań. Utrwaliły też pojęcia: recykling, odpady, segregacja. Uczniowie zrozumieli, że ich codzienne życie ma realny wpływ na stan środowiska. Podczas zajęć dzieci obejrzały 3 filmy o tematyce ekologicznej, praktycznie segregowały atrapy odpadów, rozwiązały 3 karty pracy o tematyce ekologicznej. Na zakończenie każde dziecko otrzymało prezenty: ekologiczną torbę, malowankę oraz opaskę odblaskową.

Galeria zdjęć

                                                                                              Opracowała: Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci