Muzeum Historyczne 2015

muzeumhistoryczne

     W listopadzie uczniowie klasy IIIA SP i IIIB SP wraz z wychowawcami p. Iwoną Stankiewicz i p. Anetą Bogusz wzięli udział w zajęciach „Jak to z pieniądzem było...”. Dzieci poznały historię pieniądza jako środka płatniczego. Dowiedziały się czym zajmuje się numizmatyka, poznały podstawowe pojęcia z jej zakresu. Projektowały monety i banknoty, a także „wybiły” pamiątkowe żetony, co przybliżyło im technikę powstawania monet. To była ciekawa lekcja historii…

Galeria zdjęć

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci