Śniadanie daje moc

Śniadanie daje moc w klasie III a

          Realizację programu „Śniadanie daje moc” w klasie III a rozpoczęliśmy już we wrześniu. Dzieci przyniosły do klasy różne gatunki pieczywa. Rozmawialiśmy o ich rodzajach i wartościach odżywczych. Mówiliśmy też o znaczeniu śniadania w codziennym żywieniu. W październiku poszerzyliśmy naszą wiedzę o znaczeniu warzyw w naszym odżywianiu. Dzieci nauczyły się robić sałatkę warzywną, pracowały w grupach. Każda sałatka była inna, ale wszystkie smakowały wyśmienicie. 6 listopada, jak zwykle, zjedliśmy wspólne śniadanie, ale z okazji realizacji programu dzieci przygotowały plakat na temat zdrowego odżywiania, a w szczególności znaczenia zdrowego śniadania.

Galeria zdjęć

Opracowała: mgr Iwona Stankiewicz

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci