Otrzęsiny 2015

21 października 2015 roku w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny klasy I gimnazjum. Po raz pierwszy odbyły się one w godzinach popołudniowych. Było mnóstwo konkurencji, w których uczniowie klas trzecich gimnazjum sprawdzali różne umiejętności naszych pierwszaków. Jak się okazało klasy pierwsze sprawdziły się stu procentowo w każdej konkurencji.

Na początku odbyło się uroczyste ślubowanie, podczas którego uczniowie przysięgli spełniać swoje obowiązki oraz godnie reprezentować szkołę, a następnie rozpoczęliśmy wspólną zabawę. Wychowawczyni klasy pierwszej, pani Małgorzata Popko przebrana była za myszkę Minnie, a uczniowie za kociaki. Klasa zaprezentowała się znakomicie.

Podczas Otrzęsin uczniowie mieli do wykonania różne zadania np. wypicie mleka z miski bez używania rąk, wykonanie profesjonalnego makijażu przez chłopców, umycie kolegom z klasy zębów przy użyciu pasty i szczoteczki a także zabawa w jazdę samochodem. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a najważniejsze jest to, że się lepiej poznaliśmy. Klasa pierwsza gimnazjum zdała test i została przyjęta do naszej społeczności.

Na zakończenie Otrzęsin odbyła się dyskoteka. Wszyscy uczniowie bawili się świetnie przy różnych gatunkach muzyki i w miłych nastrojach wróciliśmy do domów.

Galeria zdjęć

SU PG

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci