Otrzęsiny 2015

21 października 2015 roku w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny klasy I gimnazjum. Po raz pierwszy odbyły się one w godzinach popołudniowych. Było mnóstwo konkurencji, w których uczniowie klas trzecich gimnazjum sprawdzali różne umiejętności naszych pierwszaków. Jak się okazało klasy pierwsze sprawdziły się stu procentowo w każdej konkurencji.

Na początku odbyło się uroczyste ślubowanie, podczas którego uczniowie przysięgli spełniać swoje obowiązki oraz godnie reprezentować szkołę, a następnie rozpoczęliśmy wspólną zabawę. Wychowawczyni klasy pierwszej, pani Małgorzata Popko przebrana była za myszkę Minnie, a uczniowie za kociaki. Klasa zaprezentowała się znakomicie.

Podczas Otrzęsin uczniowie mieli do wykonania różne zadania np. wypicie mleka z miski bez używania rąk, wykonanie profesjonalnego makijażu przez chłopców, umycie kolegom z klasy zębów przy użyciu pasty i szczoteczki a także zabawa w jazdę samochodem. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a najważniejsze jest to, że się lepiej poznaliśmy. Klasa pierwsza gimnazjum zdała test i została przyjęta do naszej społeczności.

Na zakończenie Otrzęsin odbyła się dyskoteka. Wszyscy uczniowie bawili się świetnie przy różnych gatunkach muzyki i w miłych nastrojach wróciliśmy do domów.

SU PG