Dzień Edukacji Narodowej 2015

Nauczać - znaczy pokazywać możliwości.
Uczyć się - znaczy dawać sobie szansę.

     14 października  obchodziliśmy  Dzień  Edukacji  Narodowej. Z  tej  okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

     W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor, mgr Elżbieta Dziemiańczuk, która  przekazała Nauczycielom wyrazy podziękowania  za ich codzienny trud i troskę wkładaną w proces kształcenia i wychowania młodego człowieka. Wyróżnieni Nauczyciele oraz Pracownicy administracji i obsługi otrzymali Nagrody Dyrektora.

den2015

      Za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe zostali także nagrodzeni Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Otrzymali oni Stypendia Motywacyjne.

     Z podziękowaniami i życzeniami zwróciła się również do całej społeczności szkolnej przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Anna Grygoruk.

     W części artystycznej uczniowie kl. VIa zaprezentowali scenkę z życia szkolnego oraz podziękowali Nauczycielom za  ich trud, życząc im zdrowia, cierpliwości i wytrwałości, a także wielu sukcesów zawodowych i zadowolenia z uczniów. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Zdjęcia z uroczystości

Opracowała mgr Alicja Gul

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci