Wyjazd Koła Młodego Gitarzysty do Poczopka i Krynek

W sobotę 26.09. dzieci z Koła Młodego Gitarzysty miały swój pierwszy wyjazd integracyjny w tym roku szkolnym. Zwiedzaliśmy wystawę wypchanych zwierząt w Poczopku, podziwialiśmy różne gatunki ptaków występujących w Puszczy Knyszyńskiej. W kościele w Krynkach odmówiliśmy dziesiątek różańca. Ostatnim punktem naszego wyjazdu było ognisko z kiełbaskami i różnymi zabawami.

Zdjęcia z wyjazdu

Małgorzata Weber

Facebook

facebook

Projekty i programy

8btcd rdza logo

NPRCa

cyfrowobezpiecznilogo

PSzP logo

LOGO

Lekcjezklasa

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci